Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Гнідавський цукровий завод щодня реалізовує понад 300 тонн залишку від переробки цукрового буряка

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Щодня Гнідавський цукровий завод реалізовує понад 300 тонн мелясної барди (залишок від переробки цукрових буряків) для сільськогосподарських підприємств Волині та сусідніх областей.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Як зазначається, сільгосппідприємства використовують це органічне добриво для підживлення ґрунтів. Спеціалісти переконують, що 10 тонн мелясної барди можуть замінити чотири мішки селітри.

«Сьогодні мелясна барда пройшла всі необхідні експертизи вітчизняних та закордонних лабораторій, оцінивши вміст мінеральних добрив провідні спеціалісти рекомендували використовувати цей продукт для підживлення сільгоспземель. Проект із реалізації був успішно втілений Гнідавським цукровим заводом: укладені відповідні договори на безперебійне постачання сільськогосподарським підприємствам таким як: «Злагода», «Мікробіопром», «Русь», «СБЕ Україна Рівне», «Баїв-Україна», «Хавест-Агро»», – йдеться в повідомленні.

На підприємстві запевняють, що мелясну барду можна вносити під всі види культур у відповідності до методичних рекомендацій. Вже цього року органічне добриво засвідчить свою результативність від кількості та якості врожаю.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!