Агромаркет

Гнідавський цукровий завод щодня реалізовує понад 300 тонн залишку від переробки цукрового буряка

Щодня Гнідавський цукровий завод реалізовує понад 300 тонн мелясної барди (залишок від переробки цукрових буряків) для сільськогосподарських підприємств Волині та сусідніх областей.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Як зазначається, сільгосппідприємства використовують це органічне добриво для підживлення ґрунтів. Спеціалісти переконують, що 10 тонн мелясної барди можуть замінити чотири мішки селітри.

«Сьогодні мелясна барда пройшла всі необхідні експертизи вітчизняних та закордонних лабораторій, оцінивши вміст мінеральних добрив провідні спеціалісти рекомендували використовувати цей продукт для підживлення сільгоспземель. Проект із реалізації був успішно втілений Гнідавським цукровим заводом: укладені відповідні договори на безперебійне постачання сільськогосподарським підприємствам таким як: «Злагода», «Мікробіопром», «Русь», «СБЕ Україна Рівне», «Баїв-Україна», «Хавест-Агро»», – йдеться в повідомленні.

На підприємстві запевняють, що мелясну барду можна вносити під всі види культур у відповідності до методичних рекомендацій. Вже цього року органічне добриво засвідчить свою результативність від кількості та якості врожаю.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!