Агромаркет
Головне:
Агромаркет

GEA дистанційно запустила в роботу лінію рафінації олії на заводі «Оліяр»

GEA дистанційно запустила в роботу лінію рафінації олії на заводі «Оліяр»

Компанія GEA розробила для ПП «Оліяр» індивідуалізоване технологічне рішення для рафінації соняшникової та ріпакової олії та запустила його в експлуатацію у віддаленому режимі.

Про це повідомили у GEA.

Стандартне рішення для рафінації – двоступенева технологічна лінія для водної та спеціальної гідратації в два етапи. Але, врахувавши вимоги «Оліяра» до якості олії, фахівці GEA спроєктували одностадійне технологічне рішення, яке дозволило скоротити витрати на реалізацію проєкту.

«Тепер ми можемо виконувати водну гідратацію та одностадійну спецгідратацію на одній лінії», – зазначив завідувач виробництва «Оліяра» Тарас Цибух.

Сепаратори серії GEA RSI устатковані системою точного налаштування GEA finetuner, що дозволяє змінювати налаштування машини в процесі сепарування з огляду на змінний склад натурального продукту.

Регулятор GEA finetuner дозволяє збільшити вихід готового продукту і забезпечити його високу якість. Також система finetuner дає змогу збільшити гнучкість виробництва, бо всі процеси рафінації можна виконувати на одному сепараторі.

Сепаратори GEA RSI обладнані інтегрованим прямим приводом, що забезпечує економію енергії, скорочує обсяги технічного обслуговування і тривалість простою.

Через пандемію COVID-19 переміщення Європою стали майже неможливі, і GEA реалізувала дистанційний запуск лінії в експлуатацію. Німецькі спеціалісти також організували інтенсивне навчання для персоналу «Оліяра».

«Отримані результати перевершили наші очікування, адже продуктивність і параметри сепарування досягли навіть вищих показників, ніж були узгоджені в початкових КПР», – наголосив Тарас Цибух.

Довідка

GEA – один із найбільших світових постачальників систем для харчової, фармацевтичної галузей, індустрії напоїв. Спеціалізується на розробленні обладнання і виробничих ліній, а також технологічних рішень, компонентів і наданні послуг.

Виробник рослинних олій ПП «Оліяр» обрав GEA партнером для реалізації проєкту з розширення й оптимізації наявного виробництва соняшникової та ріпакової олій у 2019 році.