Агромаркет

Фермерські господарства на умовах конкурсу отримають від Укрдержфонду кредитів на 13 млн грн

Український державний фонд підтримки фермерських господарств оголосив про проведення повторного конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

Про це повідомляється на сайті Укрдержфонду.

Як зазначається, переможці конкурсу отримають фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. грн, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років. Загальна сума, що буде розподілена, становить 13 млн грн.

Зокрема, на Вінницьку область буде виділено 5,51 млн грн, Дніпропетровську– 2,75 млн грн, Донецьку 1,89 млн грн, Одеську – 1,66 млн грн, Черкаську – 1,45 млн грн, Кіровоградську – 60,5 тис. грн

«До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства, крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів», – ідеться в повідомленні.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися тут.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!