Агромаркет

ФАО збільшила прогноз виробництва зерна в світі

ФАО збільшила прогноз виробництва зерна в світі

В останні кілька тижнів прогноз на світовий урожай сезону 2016-2017 року був  знову переглянутий в бік підвищення на тлі в цілому сприятливих погодних умов в період збору врожаю в кінці даного сезону. Про це йдеться в повідомленні на сайті ФАО.

 

Таким чином, згідно з останніми прогнозами ФАО, обсяг виробництва зернових в світі в 2016 році складе 2,57 млрд т, що на 6 млн т вище листопадового прогнозу і на 1,7% (44 млн т) вище відповідного показника 2015 року.

 

«Основна причина перегляду прогнозу в бік підвищення в цьому місяці пов’язана з поліпшенням очікувань на урожай кукурудзи і пшениці», — коментують у прес-службі.

 

З огляду на те, що основний обсяг врожаю пшениці вже зібраний, виробництво пшениці в 2016 році має скласти 749 млн т, що на 2,6 млн т більше попереднього прогнозу і на 1,9% (14 млн т) більше, ніж у 2015 році. Приріст, головним чином, пов’язаний з поліпшенням прогнозу на урожай в Ірані і Казахстані.

 

Прогнозований обсяг виробництва кукурудзи в світі був також підвищений на 2,9 млн т, причому даний приріст практично повністю пов’язаний з переглядом прогнозів на урожай в Сполучених Штатах, який може досягти нового рекордного рівня. Таким чином, очікуваний обсяг виробництва кукурудзи в світі складе 1,03 млрд т, що на 2,1% (21,4 млн т) вище, ніж у 2015 році.

 

У світлі очікуваного розширення посівних площ рису прогноз його виробництва в світі було переглянуто в сторону підвищення на 600 тис. т, досягнувши максимального історичного рівня в 499 млн т.

 

У Російській Федерації та в Україні прогнози на врожай 2017 року в цілому хороші, за рахунок, як сприятливих погодних умов, так і внаслідок збільшення посівних площ.

 

спу

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!