Агромаркет
Головне:
Агромаркет

ФАО забезпечить фермерські господарства на Донеччині і Луганщині системами крапельного зрошення

ФАО забезпечить фермерські господарства на Донеччині і Луганщині системами крапельного зрошення

50 дрібних фермерських господарств, розташованих уздовж буферної зони Донецької і Луганської областей, отримають 30 червня від ФАО системи крапельного зрошення.

Відповідно до прес-релізу ФАО, цей пілотний проект проходить у рамках програми організації з реагування в надзвичайних ситуаціях. Бюджет програми в Україні становить $2,3 млн.

Поставки відбудуться в селах Кодема і Кримське в Донецькій і Луганській областях відповідно. Села розташовані в межах 8 км від контактної лінії.

Кожне господарство для ведення садівництва отримає повністю укомплектовані системи крапельного зрошення, що складаються з великих ємностей для води, розподільних ліній, системи збору дощової води і УФ-стійких запчастин.

«Використання іригаційних систем нового покоління стало пріоритетним питанням у сільськогосподарській політиці України, і ФАО повністю підтримує цю національну стратегію», ‒ зазначив координатор програми реагування в надзвичайних ситуаціях в Україні Фаррух Тоіров.

Кожна система крапельного зрошення виготовляється індивідуально, але є універсальною для вирощування різних культур.

«Це обладнання також не вимагає витрат в установці і водночас економить енергоресурси і зменшує потребу в добривах і гербіцидах», ‒ додав Фаррух Тоіров.

В останні місяці ФАО здійснила сільськогосподарську допомогу майже 6 тис. домогосподарств у 15 селах уздовж лінії зіткнення. Гуманітарна допомога буде направлена ще 2,8 тис. домогосподарствам, які суттєво постраждали через військовий конфлікт.

До кінця літа команда ФАО також планує закупити і поставити молодняк птиці, кролів, корми та інші ресурси сільсгосппризначення.

Програма ФАО з надання допомоги в надзвичайних ситуаціях фінансується урядами Канади та Франції і з власних коштів ФАО.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!