Агромаркет

ФАО забезпечило 50 агрогосподарств Луганщини і Донеччини системами крапельного зрошення

ФАО забезпечило 50 агрогосподарств Луганщини і Донеччини системами крапельного зрошення

Системи крапельного зрошення від ФАО 16 лютого було розподілено між 50 дрібними фермерськими господарствами, розташованими вздовж буферної зони Донецької і Луганської областей.

Відповідно до прес-релізу ФАО, поставки були здійснені в села Болотене (Луганська область) та Орловське (Донецька область). Села розташовані в межах 8 км від контактної лінії.

Кожне господарство отримало системи крапельного зрошення присадибних ділянок та садів разом із великими ємностями для води, крапельними лініями, стрічками, фільтрами, шлангом, насосно-компресорними трубами, розпилювачами і клапанами. Система є універсальною для вирощування різних культур.

«Крапельне зрошення є не просто додатковим засобом підвищення продуктивності, а одним із найважливіших компонентів модернізації сільськогосподарської практики, –  зазначив координатор програми реагування в надзвичайних ситуаціях в Україні Фаррух Тоіров. – Наш досвід показує, що ця технологія може більше ніж удвічі збільшити доходи протягом першого року належного використання».
 
За його словами, в Луганській і Донецькій областях знаходиться близько 2,8 млн га сільськогосподарських земель, але іригаційна інфраструктура застаріла і найчастіше не працює.

Довідка

Програма ФАО з надання допомоги в надзвичайних ситуаціях фінансується урядами Канади та Франції та з власних коштів ФАО.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!