Агромаркет

ФАО розподілить насіння сільгоспкультур серед фермерів Харківщини

ФАО розподілить насіння сільгоспкультур серед фермерів Харківщини

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розподілить високоякісні протруєні сорти насіння кукурудзи та соняшника, надані Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA), серед 455 найбільш вразливих малих фермерів у Харківській області, одному з найбільш постраждалих від війни регіонів України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Прийом заявок відбувається через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 19 березня 2023 року.

Загалом ФАО розподілить 3 200 посівних одиниць насіння соняшника та 2 700 посівних одиниць насіння кукурудзи, що дозволить засіяти до 10 700 га землі. Заявники, які відповідають критеріям, можуть вибрати, що вони бажають отримати: 10 посівних одиниць насіння соняшника або 20 посівних насіння кукурудзи. Ця підтримка дозволить фермерам захистити свої джерела доходу та відновити ланцюжки доданої вартості в сільському господарстві, що були зруйновані війною.

У проєкті можуть взяти участь юридичні особи (фермерські господарства та товариства з обмеженою відповідальністю) та фізичні особи-підприємці, які мають зареєстровані сільськогосподарські угіддя площею від 10 до 500 гектарів.

Нагадаємо, Японія допоможе фермерам Харківщини насінням соняшника та кукурудзи.