Агромаркет

ФАО роздає молодняк птиці домогосподарствам уздовж лінії зіткнення

ФАО роздає молодняк птиці домогосподарствам уздовж лінії зіткнення

Близько 2750 домогосподарств, розташованих у межах 8-кілометрової зони уздовж лінії зіткнення на сході України, отримують добовий молодняк птиці.

Про це повідомили у Регіональному відділенні ФАО для Європи і Центральної Азії.

Ця допомога є частиною програми ФАО з надання допомоги в надзвичайних ситуаціях в Україні, вартість якої в даний час оцінюється в $2,3 млн.

Кожне домогосподарство-бенефіціар отримає 30 курчат або 25 каченят, або 25 індичат. Така кількість молодняка птиці була рекомендована експертами ФАО на основі вивчення потреб і можливостей господарств-бенефіціарів з вирощування домашньої птиці на присадибних ділянках.

Сім’ям нададуть повні покрокові інструкції з розведення молодняка птиці як для власного споживання, так і в комерційних цілях. Також вони отримають по 10 кг повноцінного стартерного комбікорму.

Розподіл домашньої птиці здійснюється в 56 селах Донецької області і 15 селах Луганської області, починаючи з 6 червня, і має завершитися на поточному тижні в деяких найбільш важкодоступних населених пунктах.

«Особи, які не мають роботи, зможуть без труднощів отримувати хороший дохід від вирощування свійської птиці на продаж», ‒ наголосив координатор програми з надання допомоги в надзвичайних ситуаціях в Україні Фаррух Тоіров.
 
В останні місяці ФАО надала допомогу близько 6 тис. фермерських господарств, розташованих уздовж лінії зіткнення, шляхом надання різних видів сільськогосподарських засобів виробництва: насіннєвої картоплі, обладнання для крапельного зрошення, кормів для худоби, а також домашньої птиці.

Наступний етап надання гуманітарної допомоги буде спрямований на підтримку ще 10 тис. фермерських господарств, які несуть серйозні збитки від збройного конфлікту.

Наприкінці літа робоча група ФАО з надання надзвичайної допомоги в Україні планує розподілити між нужденними фермерськими господарствами насіння соняшнику і кукурудзи, кроликів, посівний часник, корми для худоби та інші засоби виробництва сільгосппризначення.

Довідка

Програма ФАО з надання допомоги в надзвичайних ситуаціях фінансується урядами Канади та Франції і з власних коштів ФАО. В цілому фінансування направлено на підвищення продовольчої безпеки більше, ніж 45 тис. людей, що проживають уздовж лінії зіткнення.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!