Агромаркет

«Епіцентр Агро» вирощуватиме на насіння кукурудзу закордонної селекції

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
«Епіцентр Агро» вирощуватиме на насіння кукурудзу закордонної селекції

Щоб оптимізувати собівартість виробництва, «Епіцентр Агро» вирощуватиме на насіння кукурудзу закордонної селекції. Вирощене зерно дороблятимуть на власному насіннєвому заводі. Нині тривають перемовини з провідними європейськими компаніями, які займаються селекцією та виробництвом гібридів.

Про це AgroTimes повідомив керівник агрохолдингу «Епіцентр Агро» Василь Мороз.

«За рік ми наростили земельний банк на наших підприємствах на 40 тис. га – до 160 тис. га. Наразі маємо близько 600 га – на зрошенні. Навіть, враховуючи аномальні та несприятливі погодно-кліматичні умови протягом цього року, матимемо непоганий врожай. Хоча, звичайно, показники отримаємо дещо нижчі, ніж торік і позаторік», – зазначив він.

Вирощування насіння зарубіжної селекції на зрошенні в агрохолдингу вважають перспективним напрямком розвитку, який дозволить оптимізувати виробничі процеси і сприятиме зростанню прибутковості на $40-50/га.

У той же час Василь Мороз додав, що за глибоку переробку кукурудзи в агрохолдингу братимуться лише тоді, коли знайдуть привабливі та довготривалі запити покупців на придбання такої продукції.

Нагадаємо, «Епіцентр Агро» диверсифікуватиме діяльність за рахунок розвитку переробного напрямку.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями