Агромаркет

Експерти Світового банку готують стратегію модернізації зрошення в Україні

Експерти Світового банку готують стратегію модернізації зрошення в Україні

У Херсонській області перебуває команда експертів Світового банку, яка допомагає уряду України у розробці Стратегії модернізації сфери зрошення.

Експерти досліджують варіанти технічних та організаційних рішень модернізації зрошувальних систем. Такі роботи, як повідомляє прес-служба Херсонської облдержадміністрації, розпочато в зоні дії каналу Р-1 Каховської зрошувальної системи за підтримки та участі водогосподарських організацій Держводагенства.

Вільфред Хандертмарк, керівник команди з центрального офісу Світового банку у Вашингтоні, фахівець сфери зрошення,розповів про основні принципи розробленої Стратегії модернізації сфери зрошення України.

Результати запланованих досліджень будуть використані при розробці Стратегії для економічного обґрунтування технічних рішень задля зменшення енергоємності зрошувальних систем, пошуку найкращих шляхів вирішення проблеми передачі прав на використання внутрішньогосподарських систем новим організаціям водокористувачів.

Ці заходи потребуватимуть змін у законодавстві для вирішення проблем, пов’язаних з укладанням договорів оренди між сільськими радами та організаціями водокористувачів.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!