Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Дуальна освіта в дії: на «Глобинському свинокомплексі» залишаються працювати близько 20% студентів-практикантів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс»» уже впродовж 2,5 років активно впроваджує дуальну освіту. За цей час на підприємстві пройшли практику 412 студентів.

Про це AgroTimes повідомив викладач Сумського НАУ Микола Повод, який курує практику студентів на «Глобинському свинокомплексі».

За його словами,  із 412 студентів-практикантів на стажувальну посаду було переведено 105 осіб.

Наразі на свинокомплексі на постійній основі працює 49 спеціалістів. Із них один студент уже став керівником цеху свинокомплексу, двоє – заступниками керівників, шість – спеціалістами середньої ланки, решта успішно працюють операторами свинарського комплексу та механізованої ферми.

«У нас на свинокомплексі досить міцний внутрішній кадровий резерв, керівні посади зазвичай займають наші ж спеціалісти, ми даємо можливість рости та розвиватись в середині компанії всім працівникам. Приходячи на практику студенти бачать, ким стали їхні колеги по навчанню, вони розуміють перспективу свого розвитку, а для теперішньої молоді – це гарна мотивація добре працювати. Тому практиканти до нас повертаються на роботу залюбки» – зазначила заступниця директора по роботі з персоналом «Глобинського свинокомплексу» Дарія Пархоменко. 

«Ми спільно зі спеціалістами  «Глобинського свинокомплексу» постійно вдосконалюємо програми практики для студентів для більш широкого ознайомлення з виробництвом та набуття практичних навичок роботи на сучасному обладнанні в різних цехах та підрозділах свинокомплексу. Зокрема, хочемо розширити базу відеоуроків, аби показувати студентам ті процеси, які неможливо показати «на пальцях», – розповідає Микола Повод.

На його думку, така форма навчання є більш ефективною, оскільки навчальні підручники змінюються нечасто, а виробничі технології швидко і невпинно вдосконалюються. 

Як повідомлялося раніше, «Глобино» відкриває лабораторію для студентів вартістю понад 1,7 млн грн.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!