Агромаркет

ДПЗКУ завершує переоцінку активів

ДПЗКУ завершує переоцінку активів

 

У Державній продовольчо-зерновій корпорації України завершують роботу із визначення ринкової вартості активів компанії, — повідомляє прес-служба ПАТ «ДПЗКУ».

«За попередніми результатами незалежної оцінки, на сьогодні маємо збільшення вартості активів у понад 5 разів. Так, за розрахунками експертів, справедлива вартість активів корпорації на сьогодні становить майже 4 млрд грн. Для порівняння: у 2011 році активи ДПЗКУ було оцінено у 729 млн грн», — розповів в. о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Григорович.

За його словами, остаточні дані оцінки буде підготовлено до 20 грудня, а результати переоцінки вже до 31 грудня будуть відображені у бухгалтерському обліку.

Як повідомлялось раніше, останню переоцінку активів ДПЗКУ було проведено ще у 2011 році. Для усунення недоліків у фінансовій звітності та відображення реальної вартості чистих активів ПАТ «ДПЗКУ» в електронній системі публічних закупівель ProZorro у червні цього року було проведено відкриті торги щодо надання послуг із проведення незалежного оцінювання та визначення ринкової вартості активів корпорації. Переможцем процедури публічних закупівель стала «Консалтингова компанія «Увекон», яку за результатами конкурсу було також узгоджено та затверджено Наглядовою радою товариства.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!