Агромаркет

ДПЗКУ вивчає можливості експорту пластівців у Китай

ДПЗКУ вивчає можливості експорту пластівців у Китай

 

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) планує експортувати пластівці, що вироблені на потужностях корпорації в Новоукраїнці (Кіровоградська обл.).

За чотири місяці 2016/17 МР (липень-червень) філії ДПЗКУ переробили 71,6 тис. тонн зернових, із яких 67,6 тис. тонн пшениці та 4,6 тис. тонн жита.

«Загалом за рік відповідно до плану ми повинні переробити 320 тис. тонн зернових. Проте перед нами стоїть амбітне завдання — забезпечити зростання питомої ваги нашої продукції переробки на внутрішньому ринку й нарощувати експорт готової продукції в інші країни, розвивати нові напрямки збуту», — цитується в повідомленні директор департаменту елеваторної діяльності і реалізації готової продукції Геннадій Гордієнко.

Держкорпорація 2012 року домовилося з Експортно-імпортним банком Китаю про надання кредиту в 1,5 млрд дол., який планувалося спрямувати на закупівлю зерна для експорту за торговельними угодами з КНР. Оператором із китайської сторони за цим контрактом, розрахованим на 15 років, виступила Китайська національна корпорація машинної промисловості і генеральних підрядів (ССЕС). Передбачалося, що надалі китайська сторона виділить ще 1,5 млрд дол. на проекти зрошення та розвитку зернової логістики.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!