Агромаркет

ДПЗКУ умовляє китайців зменшити маржу — Приходько

ДПЗКУ умовляє китайців зменшити маржу — Приходько

ДПЗКУ провела переговори з китайською корпорацією ССЕС про зменшення преференційної маржі в 5 дол./т поставленого зерна на китайський ринок.

Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» повідомив в. о. голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація» Борис Приходько.

«Ми вели переговори про величину преференційної маржі, тобто комісійної винагороди ССЕС за те, що ця корпорація допомогла пролобіювати отримання Україною великого кредиту і вихід українського зерна на китайський ринок. На наш погляд, 5 доларів на тонні при вартості сільгосппродукції близько 170 дол./тонна на умовах FOB — це дуже багато», — сказав він.

За його словами, на ринку зернотрейдингу дуже складно заробити високу маржу. В процесі переговорів корпорація порівнювала 5 дол. з процентною ставкою по кредиту при операційному циклі 65-70 днів, з оплатою комісійної винагороди брокеру, і цінами на кукурудзу, які були в період, що передує укладенню угоди.

«Ми запропонували нашим партнерам перейти від абсолютного показника величини преференційної маржі до відносного, і вони на це погодилися. Наша позиція — щоб ця цифра була близько 1,25% вартості зерна. Китайська сторона запропонувала свій варіант. Поки ми перебуваємо в процесі переговорів», — повідомив Приходько.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!