Агромаркет

Дотації сільгоспвиробникам розподілятимуться пропорційно вартості реалізованої продукції

Дотації сільгоспвиробникам розподілятимуться пропорційно вартості реалізованої продукції

Розподіл бюджетної дотації на розвиток сільськогосподарських товаровиробників здійснюватиметься в автоматичному режимі пропорційно сумі вартості реалізованої ними агропродукції.

Відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2017 рік», оприлюдненому на сайті Верховної Ради, розподіл дотацій відбуватиметься на підставі даних Реєстру одержувачів бюджетної дотації та інформації ДФС пропорційно сумі вартості реалізованої сільгосптоваровиробником продукції.

Загальна сума, виділена під управління Міністерству аграрної політики та продовольства на майбутній рік, становить 9,44 млрд грн.

З них на роботу апарату відомства направлено 5,8 млрд грн., на загальне керівництво та управління у сфері АПК ‒ 122,25 млн грн., на наукові дослідження та підготовку наукових кадрів ‒ 120 млн грн., на підвищення кваліфікації фахівців у галузі ‒ 18,99 млн грн., на організацію і регулювання діяльності установ в системі АПК і забезпечення діяльності «Аграрного фонду» ‒ 108 млн грн., на фінансову підтримку заходів у АПК ‒ 60 млн грн., на витрати «Аграрного фонду», пов’язані зі зберіганням, перевезенням, переробкою та експортом об’єктів держцентрегулюванн ‒ 51,4 млн грн.

На програму компенсації кредитних ставок аграріям бюджетом передбачено 300 млн грн., на підтримку тваринництва ‒ 170 млн грн., на розвиток хмелярства, закладення нових садів, виноградників, ягідників ‒ 75 млн грн.

На роботу Держпродспоживслужби передбачено 1,899 млрд грн., Державного агентства рибного господарства ‒ 378,1 млн грн.,  Держгеокадастру ‒ 1, 1 млрд грн., Національної академії аграрних наук України ‒ 741,14 млн грн.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!