Агромаркет

Дорожня карта «Балтійське море — Чорне море — Каспійське море»

Дорожня карта «Балтійське море — Чорне море — Каспійське море»

Українські вантажоперевізники та експортери досягли домовленості в питанні розробки «дорожньої карти» розвитку вантажоперевезень у напрямку Балтійське море — Чорне море — Каспійське море. Така домовленість була досягнута під час наради з питань забезпечення ефективної організації вантажних перевезень за маршрутом Нового Шовкового шляху, що відбулася 4 листопада в Мінінфраструктури України, повідомила прес-служба міністерства.

Досягнуто згоди, що до 10 листопада 2016 року АМПУ узгодить розклад роботи поромів СК «Укрферрі» та БМФ, а також графік їх обробки в МТП «Чорноморськ» й оприлюднить цю інформацію на своєму сайті задля ефективного планування діяльності зацікавлених вантажовласників.

Учасники наради наголосили на потребі у чіткому та прозорому механізмі формування вартості перевезень. Ухвалено рішення до 30 листопада 2016 року оприлюднити на сайті Мінінфраструктури пропозиції до методології розрахунків стягнення портових зборів в морських портах України, зокрема й під час виконання транзитних перевезень територією України.

В результати наради перевізники та експортери домовилися розробити «дорожню карту» розвитку перевезень в напрямку Балтійське море — Чорне море — Каспійське море, обговорення якої заплановано на 22 листопада 2016 року в рамках робочих консультацій з організації вантажних перевезень у сполученні регіонів Балтійського, Чорного та Каспійського морів.

Також в ході наради обговорювалося питання вироблення конкурентної цінової політики в наданні транспортних послуг під час здійснення перевезень за вказаними маршрутами.

«Ухвалено рішення до 30 листопада поточного року оприлюднити на сайті Мінінфраструктури пропозиції до методології розрахунків справляння портових зборів у морських портах України, зокрема під час виконання транзитних перевезень вантажів по території України», — зазначено в релізі прес-служби.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!