Агромаркет

До 16 грудня є час прибрати фальсифіковану харчову продукцію з торговельних мереж

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

В Україні оголосили про старт масштабного проєкту «Стоп Фальсифікат», який спрямований на посилення захисту споживачів та очищення ринку від фальсифікованої продукції.

Проєкт розпочнеться із досліджень якості молочної продукції, що реалізується в торгових мережах країни. Пізніше він пошириться на інші види харчової продукції.

Проєкт реалізовуватимуться із залученням телебачення, за підтримки уряду, Держпродспоживслужби та профільних асоціацій.

Практична стадія боротьби з фальсифікатом розпочнеться 16 грудня 2019 року. За цей час недобросовісні виробники матимуть змогу зняти з полиць фальсифіковану продукцію.

Реалізація проєкту передбачає відбір зразків готового харчового продукту в торгових мережах у чотирьох регіонах України.

«Жоден із учасників проєкту наперед не знатиме, в якому регіоні і в якому магазині відпиратиметься продукція, кінцевий результат визначатиметься рандомним методом», – зазначила голова громадського об’єднання «Громадський контроль захисту прав споживачів» Владислава Миронова.

Усі дії учасників, умови, місце події, супровідна документація будуть максимально прозорими і відкритими, оскільки все фіксуватиметься на відео і безперервно транслюватимуться в онлайн-режимі з 16 грудня.

Зразки відібраної продукції досліджуватимуть у двох незалежних акредитованих випробувальних лабораторіях. Кожен зразок продукції буде знеособлений та закодований комісією.

Отримані результати експертизи передаватимуть до Держпродспоживслужби та Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства для вжиття заходів.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями