Агромаркет

Для торгівлі з Україною Азербайджан створить логістичний центр

Для торгівлі з Україною Азербайджан створить логістичний центр

Азербайджан висловив бажання інтенсифікувати співпрацю з Україною в аграрній сфері.

Про це зазначила заступник міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька, коментуючи робочу поїздку до Азербайджану.

«Ми мали ефективні зустрічі у міністерстві сільського господарства Азербайджану, зокрема з міністром Гейдаром Асадовим, обговорили важливі питання з заступником міністра економіки Азербайджану Сахилєм Бабаєвим. Мова йшла про створення потужного логістичного центру в Азербайджані, який дозволить значно збільшити товарообіг сільськогосподарської продукції між двома країнами. В першу чергу, мова йде про українські овочі, фрукти та ягоди. Для нашої країни — це не тільки нові можливості з експорту продукції, але й інтенсифікація торговельної співпраці з Іраном і Турцією», — відзначила Владислава Рутицька.

Окрім того, заступник міністра відзначила, що додаткова інфраструктура для проекту «Шовковий шлях» може збільшити об’єми поставок.

«Ми маємо потенціал збільшення торгового обороту. Сподіваюся, що нинішні переговори допоможуть Україні в майбутньому збільшити поставки в Азербайджан продукції тваринництва, а також спирту і алкогольних виробів. Наші азербайджанські колеги вже висловили бажання до поглиблення співпраці з українською стороною», — додала заступник міністра.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!