Агромаркет

Для свинарів розроблені настанови, які допоможуть адаптуватися до нового законодавства

Для свинарів розроблені настанови, які допоможуть адаптуватися до нового законодавства

Вимоги законодавства, які є досить загальними, ставлять перед виробником питання, як їх виконати. Відповіді можуть бути реалізовані у формі методичних настанов.

На цьому наголосив експерт проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» з імплементації законодавства ЄС щодо безпечності та якості харчових продуктів Юрій Оглашенний.

Так, 18 грудня 2017 року набув чинності Закон «Про оцінку впливу на довкілля», а 4 квітня 2018 року – Закон «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» у співпраці з Асоціацією  свинарів України (АСУ) розробили минулого року такі методичні настанови і зараз вони проходять процедуру реєстрації.

Після реєстрації виробники можуть використовувати настанови для того, щоб правильно організувати технологічні й допоміжні процеси на підприємстві.

Крім цього, розроблені галузевий стандарт з оцінки впливу на довкілля, технологічні інструкції зі зберігання й оброблення гною свиней.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!