Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Для спрощення фінансування малих сільгоспвиробників буде створено Фонд часткового гарантування кредитів

В Україні планується створення Фонду часткового гарантування кредитів для спрощення доступу малих сільгоспвиробників до фінансування.

Про це розповів заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький, повідомляє кореспондент AgroTimes.  

За його словами, малі виробники зазвичай мають обмежений ресурс застави для отримання кредиту. Відповідно, Фонд часткового гарантування кредитів братиме на себе ці ризики. Щодо цього міністерство наразі веде активний діалог із банками.

«Я вважаю, що обмеження тут краще робити на суму, ніж на гектари, бо на 50 га плодоовочевих культур можна мати такі ж обороти, як на 5 тис. га зернових. Але це буде лише для малих підприємств. Думаю, це буде не більше 5 млн грн на одну особу чи групу пов’язаних осіб на рік», – повідомив Тарас Висоцький.

Він також додав, що Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства спільно з Міністерством фінансів уже напрацьовують відповідний механізм фінансування малого бізнесу.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!