Агромаркет

Держрибагентство передало ФДМ два підприємства для приватизації

Держрибагентство передало ФДМ два підприємства для приватизації

Держрибагентство передало до Фонду державного майна ДП «Центр аквакультури» (село Мигалки, Бородянський район, Київська область) та ДП «Регіональний дослідно-експериментальний комплекс»/«РДЕК» (село Палійове,  Біляївський район, Одеська область) для подальшої їх првиатизації.

Про це повідомила прес-служба Держрибагентства.

ДП «Центр аквакультури» має власну земельну ділянку, стави та матеріально-технічну базу. ДП «РДЕК» має прямий вихід до водойм та земельну ділянку. За умови модернізації обидва підприємства мають високий потенціал для підприємницької діяльності у сфері аквакультури.

Також Держрибагентство ініціювало до приватизації ДП «Науковий селекційно-генетичний центр рибництва», Червонооскільке державне виробниче сільськогосподарсько-рибоводне підприємство, Український державний інститут з проектування підприємств рибного господарства і промисловості «Укррибпроект».

Матеріально-технічне забезпечення та потужності цих підприємств, збудованих за радянських часів, потребують суттєвого оновлення та приватних інвестицій для розвитку.

Крім цього, Держрибагентство продовжує підготовку до приватизації ще шести об’єктів держвласності: ДП «Експериментальний кефалевий риборозплідник», ДП «Дністровський риборозплідник», ДП «Акваресурси», ДП «Миколаївське морське агентство», ДП «Сервіс», ДП «Рибогосподарський експедиційний центр».

«Ми готуємо до приватизації ті підприємства, які зможуть ефективно використовуватися й отримати нове життя в руках бізнесу, ‒ зазначив голова Держрибагентства Ярема Ковалів. ‒ Державними залишаться стратегічно важливі підприємства – чотири наукових установи, морські порти, а також рибовідтворювальні заводи».

Довідка

У підпорядкуванні Держрибагентства перебуває 35 держпідприємств. До переліку об’єктів державної власності у сфері рибного господарства, що підлягають приватизації у 2015-2017 роках, включено 15 державних підприємств. З них два вже передано на приватизацію, дев’ять знаходяться в процесі підготовки, питання по чотирьом підприємствам чекає розгляду.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!