Агромаркет

Держпродспоживслужба здійснюватиме технагляд і реєстрацію сільгосптехніки

Держпродспоживслужба здійснюватиме технагляд і реєстрацію сільгосптехніки

Уряд надав Держпродспоживслужбі повноваження з реєстрації сільськогосподарської техніки і контролем за експлуатацією та технічним станом машин. Це закріплено постановою Кабінету міністрів № 1051 від 28 грудня 2016 року.

«Для забезпечення безперебійного процесу реєстрації сільськогосподарської техніки, зняття соціальної напруги на селі і враховуючи функціональну спрямованість міністерств, Уряд прийняв рішення покласти на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захист споживачів повноваження з реалізації державної аграрної політики у зазначених сферах», – повідомляється на Урядовому порталі.

Державну інспекцію сільського господарства України ліквідовано, а її функції в частині здійснення реєстрації та обліку сільськогосподарських машин передбачалося передати Міністерству внутрішніх справ, функції із здійснення державного нагляду (контролю) в частині експлуатації машин сільськогосподарського призначення – Державній службі з безпеки на транспорті.

Водночас у період завершення ліквідації Державної інспекції сільського господарства виникла проблема щодо реєстрації сільськогосподарських машин, підготовки механізаторських кадрів, видачі посвідчень тракториста-машиніста, йдеться у повідомленні.

«Повноваження по технагляду і реєстрації сільгосптехніки прийняли, я сподіваюсь, тимчасово, – написав на своїй Фейсбук-сторінці голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа. –  Як тільки МВС із урахуванням законодавчих змін буде готове реєструвати через сервісні центри, із задоволенням віддамо нашим колегам. ПродСпоживТехСлужба – це вже занадто. Поки що чекаємо на передачу ДП із реєстром – без цього реєстрація не запрацює».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!