Агромаркет

Держпродспоживслужба шукає вакцину проти нодулярного дерматиту ВРХ

Держпродспоживслужба шукає вакцину проти нодулярного дерматиту ВРХ

Результати експериментальних досліджень дієвості вакцини проти нодулярного дерматиту великої рогатої худоби (ВРХ) та досвід інших країн, які цю вакцину вже успішно застосовували обговорили під час зустрічі фахівці Держпродспоживслужби на чолі з головою відомства Володимиром Лапою з представниками компанії-виробника вакцини.

Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

Представники виробника представили результати та наукові статті щодо застосування цієї вакцини.

Оскільки однією із стратегій профілактики цього захворювання є вакцинація сприйнятливого поголів’я ВРХ, то учасники зустрічі обговорили можливість постачання вакцини у разі необхідності в Україну в стислі терміни та розглянули питання реєстрації вакцин відповідно до чинного законодавства України.

Захворювання на нодулярний дерматит ВРХ поширюється на теренах Європи і світі. Вірус уже зареєстровано на території Російської Федерації та Болгарії, з якими межує Україна. Враховуючи значне поголів’я ВРХ в Україні, відсутність вакцинації, а також зважаючи на джерела збудника хвороби, шляхи його розповсюдження та поширеність у світі, існує ризик занесення вірусу нодулярного дерматиту на територію нашої держави.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!