Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Держгеокадастр очікує реорганізація у районах та містах

Держгеокадастр очікує реорганізація у районах та містах

Уряд прийняв постанову, яка погоджує проект нової структури Держгеокадастру. Згідно з документом, реорганізуються територіальні органи у районах та містах. Про це написав на своїй Фейсбук-сторінці Максим Мартинюк, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України.

«У результаті реорганізації буде скорочено загальну чисельність штату на 5% та підвищено загальну керованість структурою. Держгеокадастр стане більш мобільним та гнучким у частині надання адміністративних послуг, ¬– повідомив Маским Мартинюк. – В об’єднаних територіальних громадах планується створити спеціальні сектори, в рамках яких працівники земельної служби надаватимуть максимально якісний сервіс громадянам».

За його словами, «ці рішення можуть видатись очевидними і простими, але шлях до їх впровадження був доволі довгим та небезпроблемним. Їх реалізація стала можлива виключно завдяки потужній підтримці Міністерства аграрної політики, яку розробники новацій відчували на всіх етапах процесу та готовності Уряду до реальних, а не бутафорських реформ».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали