Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Держгеокадастр має намір до кінця року інвентаризувати понад 1 млн га державних угідь

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

До кінця 2019 року Держгеокадастр має намір завершити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1,019 млн га.

Про це повідомляється на сайті Держгеокадастру.

Як зазначається, основними етапами цього процесу є топографо-геодезичні роботи, державна реєстрація земельних ділянок у ДЗК та затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Так, станом на 25 жовтня було проведено топографо-геодезичних робіт на земельних ділянках площею 784,5 тис. га (77%), державну реєстрацію земельних ділянок площею 363,5 тис. га (36%), а також затверджено технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель площею 212,2 тис. га (21%).

«З огляду на сприятливі погодні умови, здійснення топографо-геодезичних робіт продовжується. До того ж затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель та державної реєстрації земельних ділянок у ДЗК здійснюються камерально та не підпадають під вплив погодних умов», – ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, усі сільгоспугіддя до Держгеокадастру внесуть до серпня 2020 року. Крім того, Держгеокадастр почав оприлюднювати висновки про розгляд проєктів землеустрою щодо відведення землі.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!