Агромаркет

Держгеокадастр має намір до кінця року інвентаризувати понад 1 млн га державних угідь

До кінця 2019 року Держгеокадастр має намір завершити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1,019 млн га.

Про це повідомляється на сайті Держгеокадастру.

Як зазначається, основними етапами цього процесу є топографо-геодезичні роботи, державна реєстрація земельних ділянок у ДЗК та затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Так, станом на 25 жовтня було проведено топографо-геодезичних робіт на земельних ділянках площею 784,5 тис. га (77%), державну реєстрацію земельних ділянок площею 363,5 тис. га (36%), а також затверджено технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель площею 212,2 тис. га (21%).

«З огляду на сприятливі погодні умови, здійснення топографо-геодезичних робіт продовжується. До того ж затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель та державної реєстрації земельних ділянок у ДЗК здійснюються камерально та не підпадають під вплив погодних умов», – ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, усі сільгоспугіддя до Держгеокадастру внесуть до серпня 2020 року. Крім того, Держгеокадастр почав оприлюднювати висновки про розгляд проєктів землеустрою щодо відведення землі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!