Агромаркет

Депутати прийняли за основу законопроект про безпечність та гігієну кормів

Депутати прийняли за основу законопроект про безпечність та гігієну кормів

Верховна Рада України підтримала в першому читанні законопроект «Про безпечність та гігієну кормів» (№ 2845), який визначає вимоги до маркування, пакування, транспортування та обігу кормів і кормових добавок. За нього проголосували 234 народних депутата.

Законопроект визначає правові та організаційні засади виробництва та обігу кормів, регулює відносини між органами виконавчої влади та операторами ринку кормів.

Зокрема, документ передбачає основні засади здійснення держконтролю кормів; права та обов’язки операторів ринку; порядок реєстрації, припинення, поновлення, скасування дії державної реєстрації потужностей; вимоги до виробництва та обігу кормів, потужностей, що виробляють корми для їх ввезення в Україну; відповідальність за порушення законодавства про корми.

Під час виступу у Верховній Раді заступник голови аграрного комітету Олександр Бакуменко додав, що до другого читання в законопроект необхідно включити деякі положення альтернативного законопроекту № 2845-1.

«Пропонується використовувати положення альтернативного законопроекту щодо скасування держреєстрації кормів як такої, що не існує в ЄС і впровадити держреєстр кормових добавок в Україні на підставі визнання реєстру кормових добавок в ЄС», – сказав він.

За його словами, в законопроект № 2845 до другого читання будуть включені норми про маркування та фасування кормів, які передбачені альтернативним законопроектом № 2845-1.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!