Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Ціни на українську соняшникову олію залишаються на рівні $980-1030/тонна

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Ціни на українську соняшникову олію залишаються на рівні $980-1030/тонна

Ціни на українську соняшникову олію залишаються на рівні $980-1030/тонна (FOB), проте спотові ціни попиту не перевищують $980-990/тонна (FOB), а ціни попиту на пізніші поставки поступово опускаються до рівнів минулого тижня.

Про це повідомляють аналітики електронної зернової біржі Grain Trade.

На фізичних ринках соєвої та соняшникової олії стрімке зростання цін зупинилося, оскільки покупці очікують сезонного зниження цін та стримують закупівлі. Ціни на аргентинську соєву олію за останні 7-10 днів виросли на $40-50/тонна, до максимального рівня $830-840/тонна (FOB UA River).

«Головною причиною активізації попиту на соєві боби та жом й кукурудзу залишається різке зростання поголів’я свиней в Китаї. За даними МСГ КНР, поголів’я свиней в країні у серпні виросло у порівнянні з липнем на 5%, що на 31% перевищує показник серпня 2019 року», – йдеться в повідомленні.

На тлі подорожання соєвих бобів та олії на біржах США останнього тижня у п’ятницю ф’ючерси на сою та соєву олію на китайських біржах виросли на 2%, а на кукурудзу навіть сягнули 9-річного максимуму.

Ринки підтримало зростання ф’ючерсів на пальмову олію на біржі в Малайзії у п’ятницю на 3,5%, до $749,03/тонна, а загалом за тиждень – на 9,6%.

Нагадаємо, світові ціни на зерно наблизилися до максимальних показників минулого МР.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ