Агромаркет

Cygnet інвестує в новий елеватор на Вінниччині $12 млн

Компанія Cygnet побудує елеватор у с. Козятин на Вінничині вартістю $12 млн. Запуск об’єкта планується у два етапи: введення в експлуатацію першої черги потужністю у 36 тис. тонн одноразового зберігання – у вересні цього року,  запуск другої черги – ще 36 тис. тонн – у вересні 2021.

Про це повідомили в компанії.

Оскільки земельний банк компанії розміщений у Житомирській та Вінницькій областях, запуск другого елеватора дозволить зекономити на логістиці власного урожаю.

На новому елеваторі планується активний прийом давальницької сировини. Також Cygnet здійснюватиме закупівлю зерна на елеваторі. Менеджмент компанії переконаний, що гарні технічні можливості для забезпечення швидкого приймання та відвантаження стануть суттєвою конкурентною перевагою.

«У будівництво нового елеватора ми інвестували $12 млн. Ця інвестиція дозволить зменшити витрати на доставку власного урожаю та скоротити терміни збирання нашої основної культури – кукурудзи. Планується на 60% завантажити елеватор зерном власного виробництва, а решту – давальницьким. Ми плануємо залучити до роботи на елеваторі найбільших трейдерів, щоб клієнти могли отримати максимальну ціну», – зазначив CEO Cygnet Agrocompany Ігор Шилюк.

У перший рік роботи планується приймання лише зерна кукурудзи. У наступні сезони елеватор прийматиме також сою та пшеницю. Новий елеватор дозволить компанії створити понад 30 робочих місць в регіоні.