Агромаркет

CME Group запускає ф’ючерси на чорноморську соняшникову олію

CME Group оголосив про запуск ф’ючерса на чорноморську соняшникову олію з фінансовим розрахунком агентства Platts на основі вартості цієї продукції на базі FOB (Чорне море, Україна). Стартує торгiвля 26 серпня 2019 року і триватиме до жовтня 2020-го.  

Як повідомили у компанії, ф’ючерси котируватимуться в доларах США і центах за тонну, розмір контракту – 25 метричних тонн.

«Додавання чорноморської соняшникової олії до наших ф’ючерсних контрактів на соєву олію і малайзійську сиру пальмову олію робить CME Group глобальним місцем вибору для потреб клієнтів в хеджуванні й управлінні ризиками на ринках харчової олії», зазначив керуючий директор напряму «Сільгосппродукти» CME Group Тім Андрієсен.

Відповідний контракт вводиться після широких консультацій з представниками галузі і у відповідь на попит клієнтів на інструменти управління ризиками на світовому ринку соняшникової олії. Такий крок – наступний після запуску фінансових контрактів CME Group на чорноморську пшеницю і чорноморську кукурудзу, за якими з моменту запуску було укладено понад 300 тис. контрактів.

Довідка

CME Group – найбільший північноамериканський ринок фінансових деривативів, побудований шляхом об’єднання провідних бірж Чикаго і Нью-Йорка.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!