Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Через масовий відтік кадрів у західних областях зберігається найвищий рівень зарплат в агросекторі

За даними Держстату, середня по Україні зарплата у сільському господарстві за I квартал 2019 року становить 7438 грн, що на 1585 грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року. При цьому найвища зарплата зберігається у західних областях.

Цього року за рівнем виплат працівникам лідирує Івано-Франківська область із середньою сумою 11 105 грн. Також до п’ятірки лідерів увійшли Львіська (10 074 грн), Тернопільська (9 651 грн), Вінницька (9 132 грн) та Київська (8 387 грн) області.

Як  повідомив AgroTimes комерційний директор та співвласник ФГ «Надія» Тарас Ковальський (Львівська обл.), із західних областей люди найбільше виїжджають за кордон, тому, аби втримати спеціалістів у господарствах, аграрії регіону виплачують найвищі в країні зарплати.

«Західні області найближчі до європейського кордону, тому тут найвища трудова міграція. Аби було кому працювати, ми виплачуємо співробітникам вищу зарплату. Зокрема, у нашому господарстві різноробочі отримують 10-12 тис. грн», – зазначив Тарас Ковальський.  

Варто також зауважити, що Львівська та Івано-Франківська області уже три роки поспіль лідирують за рівнем зарплат у сільському господарстві.

До слова, найнижчі цього року зарплати в агросекторі у Чернівецькій (5429 грн), Одеській (5453 грн) та Запорізькій (5702 грн) областях.  

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!