Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Бюджетна декларація на 2021-23 роки передбачає понад 45 млрд грн на підтримку сільського господарства

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства сформувало бюджетну декларацію на 2021-2023, згідно з якою планується виділити на ці роки понад 90 млрд грн на підтримку пріоритетних напрямків: промисловість, сільське господарство та експорт.

Про це повідомляється на сайті відомства.

Зокрема, сума підтримки для збільшення обсягу сільськогосподарської продукції, розвитку підприємств агропромислового комплексу та забезпечення продовольчої безпеки і стабільності ринків на три наступні роки загалом складає 45,52 млрд грн і розподіляється за такими напрямками:

  • фінансова підтримка сільгосптоваровиробників – 40,9 млрд грн;
  • Фонд часткового гарантування кредитів – 3,12 млрд грн;
  • кредити фермерським господарствам – 1,5 млрд грн.

Сума підтримки, що дозволить підвищити експортний потенціал країни, загалом 12,41 млрд. грн:

  • підтримка та просування експорту – 410 млн грн;
  • Експортно-кредитне агентство – 6 млрд грн;
  • компенсація відсотків за кредитами експортерів – 6 млрд грн.

По роках сума держпідтримки становить: 26 млрд грн – на 2021, 31 млрд грн – на 2022, 33 млрд грн – на 2023, загалом понад 90 млрд грн.

На 2020 рік заплановано 4 млрд грн за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників».  Напрям «здешевлення кредитів сільськогосподарським товаровиробникам для купівлі землі сільськогосподарського призначення» буде додано до програми підтримки сільгоспвиробників після схвалення народними депутатами законопроєкту щодо обігу земель сільськогосподарського призначення. Виплати розпочнуться із квітня.

Крім того, на 2020 рік заплановано виділення 45 млн грн на програми підтримки та просування експорту.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!