Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Бізнесом опікуватиметься Офіс з розвитку підприємництва та експорту

Уряд затвердив положення про Офіс з розвитку підприємництва та експорту, метою діяльності якого є сприяння розвитку та підтримка малого і середнього підприємництва, підтримка та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Положення передбачає утворення Наглядової ради у складі представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерства цифрової трансформації України.

Секретаріат Кабміну має затвердити програму діяльності Офісу з розвитку підприємництва та експорту та визначити порядок здійснення контролю за її виконанням.

Така трансформація передбачає, що в Україні вперше з’явиться інституція, що здійснюватиме свою діяльність із метою ефективного розвитку підприємництва та експорту, сприятиме актуалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Україні та розробці єдиних програм підтримки МСП.

Державну установу “Офіс з просування експорту України” перейменовано на “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” відповідно до рішення уряду від 10 березня 2021 року.

Нагадаємо, президент погодив виділення 2 млрд грн на пільгове кредитування малого бізнесу. Також ми писали, що аграрії поліпшили оцінки щодо бізнес-клімату України.

Журнали