Агромаркет

BASF Agricultural Solutions анонсує акцію для кінцевих споживачів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
BASF Agricultural Solutions анонсує акцію для кінцевих споживачів

Департамент BASF Agricultural Solutions анонсує акцію для кінцевих споживачів. Відтак, починаючи з 01 грудня 2020 року і до 31 липня 2021 року аграрії зможуть отримати додатковий об’єм продукції, придбавши гібриди соняшнику, засоби захисту рослин згідно умов акції. Участь у програмі може взяти будь-яке господарство на території України за винятком АР Крим та ОРДЛО.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

BASF пропонує ідеальне поєднання кращих рішень для соняшнику та зернових. Інноваційні продукти BASF Agricultural Solutions, що входять до пропозиції включають фунгіцид для зернових культур Адексар СЕ Плюс, гербіциди та фунгіциди для захисту соняшнику Євро-Лайтнінг, Піктор, Євро-Лайтнінг Плюс та Архітект, гібриди соняшнику Дракаріс КЛП та ЕС Колоріс КЛ та гнучкий гербіцид Пульсар Флекс. Тож вирощувати соняшник та зернові стає ще зручніше та вигідніше.

З 01 грудня 2020 року аграріям доступні наступні пропозиції:

  • за придбання гібридів соняшнику Дракаріс КЛП та/або ЕС Колоріс КЛ у кількості не менше 20 посівних одиниць, у якості винагороди буде 20 літрів гербіциду Пульсар Флекс;
  • придбавши не менше 600 літрів гербіциду Євро-Лайтнінг, винагородою стане 40 літрів фунгіциду Піктор;
  • за понад 200 літрів гербіциду Євро-Лайтнінг Плюс, у винагороду можна отримати 20 літрів морфорегулятору-фунгіциду Архітект та 10 кг Турбо;
  • придбавши не менше 300 літрів фунгіциду Адексар СЕ Плюс, господарства, що вирощують зернові культури, отримають у винагороду – додаткові 10 літрів продукту.

«Щодня спеціалісти компанії BASF спілкуються із фермерами по всій території України і завжди рекомендують найкращі інноваційні технології вирощування та допомагають у прийнятті важливих рішень – зазначив Андрій Касьян, керівник департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу. – Для того, щоб полегшити вибір господарств, що вирощують зернові культури та соняшник, ми створили перелік пропозицій, які вже включають передові розробки компанії. Я впевнений, що акція «Заощаджуй та зростай!» дозволить нам допомогти аграріям досягати найкращих результатів у сезоні 2021».

Нагадаємо, минулого сезону департамент BASF Agricultural Solutions анонсував вихід на ринок гібридів соняшнику і доповнив ними наявний ряд продукції для цієї культури, а також для підвищення врожайності ріпаку вивів на ринок нові сучасні гібриди із високим потенціалом продуктивності.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями