Агромаркет
Головне:
Агромаркет

A'spik Group продаватиме цукор у роздріб

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Група компаній A’spik Group вийде на ринок роздрібних продажів під однойменним цукровим  брендом.

Про це повідомляють у компанії.

Зокрема, цукровики з Хмельниччини вже запустили лінію фасування цукру власного виробництва в однокілограмову упаковку та дійшли до згоди з партнерською національною мережею роздрібних продажів про реалізацію цукру під торговельною маркою A’spik.

У компанії переконані, що новий формат роботи є вимогою часу та ринку. Більше того, прямі продажі від виробника кінцевому споживачу позитивно вплинуть на ціну цукру для українців.

«Вивчаючи європейський досвід, ми дійшли до висновку, що необхідно розширювати ринки та постачати білий кристалічний цукор під нашим брендом не лише промисловим споживачам, а й безпосередньо на вітрини національних торгових центрів, аби українці особисто могли переконатися у найвищій якості продукції компанії. Адже наш цукор відповідає найвищим світовим стандартам», – зазначив генеральний директор групи компаній A’spik Group Олександр Співак.

Він також додав, що для роздрібних продажів придбали пакувальну лінію визнаного німецького виробника. У компанії наголошують, що для виготовлення нової паперової упаковки використовуються лише сертифіковані та повністю безпечні для здоров’я людини та довкілля матеріали, аби не наражати українців на ризики.

Нагадаємо, нещодавно співвласник A’spik Group купив цукровий завод на Хмельниччині. Як повідомлялося раніше, на Шепетівському цукровому комбінаті якість буряків визначатиме робот.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: