Агромаркет

Андрій Жук представлятиме інтереси України у МЕБ

Андрій Жук представлятиме інтереси України у МЕБ

Перший заступник голови Держпродспоживслужби Андрій Жук представлятиме інтереси України у Всесвітній організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) та продовжить тісну співпрацю у сфері охорони здоров’я тварин й епізоотичного благополуччя.

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Підкреслюється, що Андрій Жук є визнаним висококваліфікованим і досвідченим спеціалістом у галузі ветеринарії та має багаторічний досвід роботи у сфері охорони здоров’я та благополуччя тварин.

Під час представництва Андрія Жука в МЕБ Україна продовжуватиме здійснювати активну діяльність та співпрацю з цією організацією з питань забезпечення прозорості глобальної ситуації щодо здоров’я тварин та безпечності харчових продуктів.

Для України важливою є активні участь у роботі МЕБ, особливо в рамках прийняття рішень щодо міжнародної торгівлі.

Довідка

МЕБ є міжурядовою організацією, відповідальною за боротьбу з заразними хворобами тварин, забезпечення харчової безпечності продуктів тваринного походження, захист благополуччя тварин та навколишнього середовища, а також підтримку Всесвітньої інформаційної системи щодо здоров’я тварин (WAHIS).

Україна є членом Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин з 1994 року. Країна представлена делегатом, який призначається її урядом, та бере постійну участь у Світовій асамблеї делегатів.

МЕБ також відіграє ключову роль у розробці нормативних документів та впровадженні міжнародних стандартів у сфері ветеринарії та міжнародної торгівлі  тваринами та продуктами тваринного походження, а також є стандарт-встановлюючою організацією для Світової організації торгівлі у сфері торгівлі живими тваринами і продуктами тваринництва.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!