Агромаркет

Alfa Smart Agro отримала перші поставки за аграрними розписками

Протягом липня цього року компанія Alfa Smart Agro отримала перші обсяги сільгосппродукції за форвардними контрактами, укладеними із забезпеченням товарними аграрними розписками.

Про це повідомляється на сайті компанії.

«Основними перевагами аграрних розписок, порівняно з банківськими кредитами, для боржника є нижча вартість фінансування та швидкість прийняття рішень й отримання коштів. У випадку з новими господарствами процедура укладення угоди може зайняти тиждень або півтора (залежно від швидкості надання необхідних документів постачальником). Якщо ж господарство є нашим давнім партнером, на все вистачає 1-2 дні. Натомість, у банку оформлення кредиту може тривати до 1 місяця й більше», – зазначив керівник відділу виконання договорів департаменту трейдингу агропродукцією Alfa Smart Agro Костянтин Нагорняк.

Крім того, за його словами, сама процедура укладання угоди проста, прозора і зрозуміла: запит – попереднє рішення – обробка документів – візит до нотаріуса та підписання.

Також під час оформлення розписки нотаріусом перевіряються земельні ділянки (паї), врожай з яких буде заставою. Як наслідок, сільгоспвиробник отримує системне бачення свого земельного банку та правильність включення майнових прав до відповідних державних реєстрів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!