Агромаркет

Агробізнес щорічно втрачає 70 млрд грн через логістичні проблеми

Агробізнес щорічно втрачає 70 млрд грн через логістичні проблеми

Відсутність якісної логістики в Україні спричиняє те, що представники аграрного бізнесу щорічно отримують до 70 млн грн збитків.

Про це заявив директор компанії «Гермес-Трейдинг» Юрій Скічко.

За його словами, це пов’язано з додатковими витратами на перевезення і доставлення в порти збіжжя. Ці витрати залежно від порту становлять 300-400 грн на кожній тонні вантажу.

Крім цього, аграріям доводиться нести витрати на зерно, яке несвоєчасно вивозять з елеваторів: за кожен день додаткового зберігання доводиться платити чималі гроші.

Така ж ситуація із простоєм суден у портах, кожну добу якого оплачують оператори ринку.

«Відсутність транспортної стратегії призводить до того, що нормально не працюють ні водні перевезення, ні автомобільні, ні залізничні», – зазначив Юрій Скічко.

Він підкреслив, що для покращення ситуації потрібно проводити переобладнання залізничних станцій і погоджувати залізничні шляхи.

«Потрібно проаналізувати, які станції можуть зробити ступінчаті маршрути, спростити узгодження збільшення під’їзних шляхів до елеваторів та їх продажу тощо. Однак важливо робити це послідовно та узгоджено»,  – зауважив директор «Гермес-Трейдинг».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!