Агромаркет

«Агрейн» продовжує забезпечувати автотранспортом ЗСУ

«Агрейн» продовжує забезпечувати автотранспортом ЗСУ

Підприємства Групи компаній «Агрейн» продовжують допомагати із забезпеченням ЗСУ необхідною технікою, яка допомагатиме військовим виконувати різні бойові завдання, рятувати життя під час евакуацій та здійснювати перевезення до пункту призначення. Допомога надається безпосередньо військовим частинам, територіальним центрам комплектування або за домовленостями з міською військовою адміністрацією.

Про це повідомляє пресслужба агрогрупи.

Зокрема, на потреби Прилуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки було передано пасажирський автобус ПАЗ. Техніка відповідає усім технічним вимогам, має належний стан і забезпечена пальним.

Процедуру передачі організували Чернігівський кластер «Елеватор Агро» та Благодійний фонд «Агрейн» з усією належною документацією.

«Це вже не перша передача транспортних засобів нашим захисникам від «Агрейну». Оперативно реагуємо на кожне звернення і забезпечуємо усім необхідним ЗСУ, тому що розуміємо, що тільки об’єднавши сили, ми стаємо ближчими до Перемоги. Дякуємо нашим героям і сподіваємось, що наша допомога полегшить роботу військових і зробить її ще більш ефективною», – каже директор ТОВ «Елеватор Агро» Сергій Назаров.

Нагадаємо, БФ «Агрейн» і ТОВ «Агрікор Холдинг» передали ЗСУ автомобіль для виконання бойових завдань. Також ми писали, що «Агрейн» передала систему Starlink для військових на фронт.