Агромаркет

Аграрний союз робить ставку на партнерські програми

Про економічні тренди в агросекторі й захист інтересів середніх сільгосппідприємств йдеться на щорічній  нараді-семінарі членів Громадської спілки «Аграрний союз України» (АСУ), що триватиме у с Новокостянтинівка Приазовського району Запорізької області до 30 серпня. 

Аграріям репрезентують напрацювання робочих груп щодо розвитку затвердженої радою АСУ програми із розбудови мережі компаній-партнерів – для забезпечення членів спілки та кооперативу «Козацький зерновий союз» фінансами, пальним і добривами за гуртовими цінами, а також застосування таких дієвих механізмів як форвардна угода й аграрна розписка.

«Ми побачили можливості для значного розширення співпраці і готуємо приємні новації у нашій спільній роботі», – підкреслив голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков.

Він разом із очільником Запорізької обласної організації Аграрного союзу Анатолієм Тиховодом та очільником Вінницької обласної організації сільгосппідприємств Миколою Панасюком урочисто відкрив цьогорічну нараду українських аграріїв. У її роботі беруть участь близько 170 учасників, 50 із яких приїхали у Приазов’я з усієї України.

«Наш семінар – це чудова можливість почути кращих фахівців і експертів, не допустити порушень законодавства у своїх підприємствах і надати законодавчі ініціативи щодо удосконалення захисту платників податків», – наголосив голова Запорізької обласної організації Аграрного союзу Анатолій Тиховод.

До спілкування з учасниками семінару долучилися також заступник міністра агрополітики Олена Ковальова, директор компанії «ОККО-Агротрейд» Олександр Ніколенко й засновник компанії Ukravit Віталій Ільченко.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!