Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Аграрну освіту популяризуватимуть серед молоді

Аграрну освіту популяризуватимуть серед молоді
Студенти Херсонського ДАЕУ освоюють техніку обрізування яблуні сорту Голден делішес у зимовому саду ФГ «Агрофірма радгосп „Білозерський”», Херсонська область

Аграрний потенціал є важливою основою для економіки нашої України. Саме тому Держпродспоживслужба разом із Міносвіти вирішили популяризувати аграрну освіту серед молоді.

Про це повідомляється на Урядовому портаалі.

Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та міністр освіти Сергій Шкарлет розглянули низку питань щодо можливостей для здобувачів освіти аграрних спеціальностей закладів вищої освіти. Зокрема – отримання практичних навичок у центральному та територіальних органах Держпродспоживслужби. Також для вивчення питань розвитку агроосвіти та її популяризації домовились провести спільну конференцію з залученням представників закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку відповідних фахівців.

Під час зустрічі також обговорили подальші кроки у впровадженні реформи шкільного харчування, започаткованої під патронатом Першої леді Олени Зеленської.

«Держава, яка не опікується освітою, не має майбутнього. Цю просту істину повинен пам’ятати будь-який державний діяч. Саме тому Держпродспоживслужба приділяє особливу увагу роботі над реформою системи шкільного харчування. Лише за перший квартал цього року було проведено більше 400 перевірок у сфері організації харчування в закладах середньої освіти. Системна робота продовжується», – підкреслила Владислава Магалецька.

Нагадаємо, Держпродспоживслужба та Ветпромспілка домовилися про співпрацю.

Журнали