Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Аграрний комітет схвалив законопроект про мінімальні ціни на молоко

Аграрний комітет схвалив законопроект про мінімальні ціни на молоко

Комітетом Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин було схвалено до другого читання проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання закупівельної ціни на молоко та підтримки села».

Про це йдеться на сайті відомства.

У підсумку чого Верховній Раді України було рекомендовано прийняти даний законопроект у II читанні в цілому як Закон.

Згідно даного законопроекту зареєстрованого під №2089 від 10.02.2015 пропонується внести зміни до Закону України «Про молоко та молочні продукти» та Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України».

Законопроект передбачає доповнення Закону України «Про молоко та молочні продукти» статтею 16 – 1, якою Держава встановлює мінімальні закупівельні ціни на незбиране сире товарне молоко у розрахунку за 1 кілограм (без урахування податку на додану вартість) для молока другого ґатунку — 4 грн.

Наслідками економіко-правового середовища прийняття даного законопроекту стануть справедливі ціни за вироблену продукцію для особистих (підсобних) селянських та малих фермерських господарств.

А також буде усунуто несправедливий розподіл додаткової вартості, коли виробник, приклавши найбільше праці, отримує найменшу частину доданої вартості.

Нагадаємо ініціаторами даного законопроекту виступили депутати: Оксана Юринець, Руслан Демчак, Олег Дмитренко, Владислав Атрошенко, Михайло Головко.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали