Агромаркет

«Аграрний фонд» викрив шахраїв, які намагалися привласнити 100 млн грн держкоштів

«Аграрний фонд» викрив шахраїв, які намагалися привласнити 100 млн грн держкоштів

Служба безпеки Аграрного фонду викрила підприємців, які намагалися за допомогою фіктивних документів укласти форвардний контракт і заволодіти понад 100 млн гривень Фонду. Про це йдеться в прес-релізі держкомпанії.

«Служба безпеки ПАТ «Аграрний фонд» викрила шахраїв, які намагалися укласти форвардний контракт з метою заволодіння коштами Аграрного фонду на підставі фіктивних документів», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що керівники приватного виробничо-комерційного підприємства «Гурас» (Дніпропетровська область) Фрідман Є.Б. та Молокович Є.С. у грудні 2015 року подали до ПАТ «Аграрний фонд» заявку та документи на укладання біржового договору поставки зерна врожаю 2016 року обсягом 52,5 тис. тонн пшениці 3-го класу. Сума авансового платежу мала скласти 116 млн грн.

Служба безпеки Фонду під час перевірки документів встановила, що довідки з Управління агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації та з Управління державної казначейської служби України, представлені керівниками приватного підприємства «Гурас», мають ознаки фіктивності.

Крім цього, договір оренди земельних ділянок наданий вказаними особами до ПАТ «Аграрний фонд» не зареєстрований у відповідності до чинного земельного законодавства. Під час розслідування було з’ясовано, що підприємці не збиралися виконувати умови форвардного контракту і мали намір використати кошти на власні потреби.

З урахуванням вищевикладеного, згідно зі ст. 214 та 216 КПК України, матеріали справи були направлені до Головного управління Служби безпеки України для проведення розслідування та подальшого з’ясування обставин.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!