Агромаркет

Аграрії просять Гройсмана остаточно врегулювати проблему з блокуванням ПДВ-рахунків

Аграрії просять Гройсмана остаточно врегулювати проблему з блокуванням ПДВ-рахунків

Українські аграрні об’єднання звернулися до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням остаточно врегулювати проблему, яка склалася через блокування додаткових електронних ПДВ-рахунків аграріїв.

Про це повідомляє прес-служба Української аграрної конфедерації.

Як відомо, рахунки були розблоковані на один день – 13 січня. Але ще до цього велика кількість сільгоспвиробників за різних обставин були вимушені внести відповідні кошти безпосередньо на свій звичайний рахунок платника податку в СЕА ПДВ.

Це «призвело до нерозподілення відповідної суми між бюджетом та платником і як наслідок – до неперерахування належної платникові суми на його спеціальний рахунок у банку», йдеться у зверненні.

Така ж ситуація виникла і у аграріїв, які реєстрували податкові накладні за рахунок показника середньомісячного розміру сум податку, задекларованих за 12 звітних місяців (ΣОвердрафт). Ці платники також не встигли зарахувати кошти на додаткові ПДВ-рахунки.

Громадські об’єднання зазначають: проблема потребує негайного вирішення.  

«Звертаємось до Вас з проханням доручити ДФС України та Казначейству негайно забезпечити розблокування додаткових електронних рахунків в СЕА ПДВ, надавши можливість сільгоспвиробникам поповнювати ці рахунки виключно на суми, задекларовані у податковій звітності <…> та забезпечити їх розподіл у відповідності до законодавства, як у частині сплати ПДВ до бюджету, так і в частині, яка має бути повернена на спеціальні рахунки сільгосппідприємств», ‒ наголошують аграрії в зверненні до Володимира Гройсмана.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!