Агромаркет

Аграрії Львівщини отримали гуманітарну партію насіння кукурудзи

урожайність кукурудзи

Сьогодні Львівщина прийняла черговий гуманітарний вантаж для аграріїв.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Цього разу сільгоспвиробники регіону отримали 2300 насіннєвих одиниць кукурудзи від корпорації Bayer. Поставка відбулась за підтримки МінАПК України та департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної адміністрації.

Розподіл насіння допомогла організувати ГО «Львівська аграрна палата».

Гуманітарна допомога була розподілена між малими аграріями регіону – насіння отримали близько 100 виробників, які обробляють до 500 га землі.

За попередніми оцінками, отриманим насінням аграрії зможуть засіяти понад 2,3 тис. га, з площ яких прогнозується отримати 21- 22 тис. тонн врожаю.

«Це вже друга гуманітарна партія насіння, яку отримали аграрні підприємства області у квітні цього року. Перша поставка 95 тонн насіння картоплі з Франції ми розподілили між 20-ма дрібними аграріями регіону. Гуманітарна партія насіння кукурудзи є дуже на часі, посівна кампанія в регіоні тільки розпочалась і триватиме ще мінімум до кінця травня», – коментує Тетяна Гетьман, директор департаменту АПР Львівської обласної адміністрації.

Нагадаємо, аграрії Житомирщини отримають безкоштовно 140 тонн насіння кукурудзи. Також ми писали, що ФАО надасть насіння та гроші українським фермерам