Агромаркет
Головне:
Агромаркет

A.G.R. Group збільшує земельний банк на Півдні України

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Агрохолдинг A.G.R. Group, земельний банк якого становить 28,8 тис. га та розташований в Північній та Центральній Україні, активно розглядає збільшення земельного банку на Півдні України.

Про це повідомляється на сайті агрохолдингу.

“Одним з пріоритетних напрямків розвитку холдингу є збільшення земельного банку. Наразі ми розглядаємо можливість створення нового кластеру на Півдні України, особливо зацікавлені в розширенні земельного банку за рахунок придбання землі в Херсонській області», – констатує голова Голова правління A.G.R. Group Ігор Шестопалов.

За його словами, основною перевагою Південного регіону є менші витрати на зберігання, сушіння с/г культур та логістику, оскільки поряд знаходяться морські порти.

«Хоча в цього регіону є свої труднощі, особливо це стосується вирощуванню с/г культур, проте, на наш погляд, сучасні технології допоможуть отримати максимальний врожай. Ми готові і надалі розглядати пропозиції щодо придбання земельного банку не тільки в південних областях, але для нас принциповою умовою є і буде залишатися придбання земельного банку у прямого власника, без посередників” – підсумував Ігор Шестопалов.

Нагадаємо, за яких умов сільгоспкооператив може бути неприбутковою організацією.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ