Агромаркет

80 аграрних розписок дозволили сільгоспвиробникам залучити понад 467 млн грн.

Поділитись:
80 аграрних розписок дозволили сільгоспвиробникам залучити понад 467 млн грн.

За період впровадження проекту аграрних розписок видано 80 таких документів, що дозволило залучити сільгоспвиробникам понад 467 млн грн.

Про це повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова.

Наразі розписки діють у восьми областях: Полтавській, Харківській, Черкаській, Вінницькій, Миколаївській, Сумській, Тернопільській та Хмельницькій. «Не було зареєстровано жодного випадку банкрутства. Сьогодні ми працюємо над тим, щоб створити єдиний національний реєстр аграрних розписок, що дозволить поширити проект на всю Україну», ‒ наголосила Олена Ковальова.

За словами заступника міністра, впровадження в дію єдиного національного реєстру планується до кінця вересня 2017 року за підтримки Міжнародної фінансової корпорації. Наразі вже проведено підготовчу роботу до організації тендеру на його створення.

«На березень-квітень заплановано проведення відбору розробника реєстру. Травень-серпень – відпрацювання його функціоналу й організація тестового запуску, ‒ зазначила Олена Ковальова.

Довідка

Аграрна розписка – це товаророзпорядчий документ, що фіксує безумовне зобов’язання боржника, яке забезпечується заставою, здійснити поставку сільськогосподарської продукції або сплатити грошові кошти на визначених у ньому умовах.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями