Агромаркет

170 сімейних ферм отримають підтримку Мінагрополітики

170 сімейних ферм отримають підтримку Мінагрополітики

У поточному році планується підтримати 170 сімейних ферм та одну тисячу особистих селянських господарств. Загальний обсяг залучених коштів становить 4,3 млн доларів.

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час виступу на Комітеті Верховної Ради України з питань економічної політики, інформує прес-служба відомства.

«З метою стимулювання підприємницької активності та диверсифікації зайнятості сільського населення наразі схвалено Концепцію розвитку сільських територій. Крім того, зусиллями міністерства забезпечено реалізацію спільних з міжнародними організаціями проектів», — зазначив він.

У поточному році планується підтримати 170 сімейних ферм та одна тисяча особистих селянських господарств. Загальний обсяг залучених коштів становить 4,3 млн доларів.

Крім того, міністр зауважив, що запроваджено механізм страхування майбутнього врожаю ярих зернових сільськогосподарських культур, соняшнику та цукрового буряку з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!