Трансформувати сільське молоко – непогана альтернатива, – думка
ТОВ «Радивилівмолоко» (Рівненська область) купує молоко-сировину в своєму регіоні, здебільшого у фермерських господарств.
Про це AgroTimes розповів директор ТОВ «Радивилівмолоко» Сергій Грисюк.
«Наша перевага в тому, що ми збираємо молоко напряму, без посередників, – зазначив Сергій Грисюк. – Ми маємо своїх заготівельників, власний транспорт, власні холодильники у селах. Возимо молоко влітку щодня, інколи – і двічі на день».
Сільське молоко може бути цікавішим, особливо в літній період і якщо воно правильно зібране, вважає він. Адже корови в селі – на випасі.
«Існує дещо неоднозначне ставлення до молока від населення, – зазначив Сергій Грисюк. – Так, із ним складніше працювати, бо необхідно більше точок контролю. Якщо говорити про прослідковуваність, її важче організувати. Але якщо попрацювати, якщо б усі взялися за це, всі би діяли за правилами, то трансформувати сільське молоко, на мою думку, – непогана альтернатива».
Вимоги до якості молока потрібно підвищувати, переконаний він. «Це стратегічне для нашої індустрії правило, – наголосив директор «Радивилівмолока». – Зараз, коли ми приймаємо молоко, то дивимося на його якість. Якщо воно не відповідає встановленим показникам, вживаємо заходів, адже маємо дбати про харчову безпеку».
Він сподівається, що якщо зараз хтось із постачальників підприємства і відпаде через невідповідність якості, то цей відсоток буде невеликим.
Нагадаємо, 1 січня 2020 року припинилося приймання молока другого ґатунку на харчові цілі.
Про те, як молочному підприємству розвиватися у складні для галузі часи, читайте точку зору Сергія Грисюка.
Додати коментар