На Львівщині стартував прийом заявок до Кооперативної Академії
Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації оголосив про початок набору учасників на Програму підтримки розвитку кооперативних стартапів CoopERA для сільськогосподарських виробників і виробниць.
Про це повідомляють у Департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації.
Проєкт спрямований на підтримку аграріїв, які прагнуть об’єднатися в кооператив, підвищити ефективність роботи та покращити доступ до ринків збуту в умовах воєнного часу. До участі запрошуються виробники, чий потенціал зазнав негативного впливу внаслідок війни. Організатори особливо заохочують ініціативні групи за участю жінок, молоді, ветеранів та внутрішньо переміщених осіб.
Навчання триватиме 8 тижнів і включатиме 12 онлайн-вебінарів. Учасники отримають знання щодо юридичних та економічних аспектів кооперації, підготують техніко-економічне обґрунтування та дорожню карту реєстрації. Найкращі 5 команд отримають запрошення до наступного етапу з можливістю ресурсної підтримки. Прийом заявок триває до 15 червня 2026 року.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/buwhTim8KjaPAhVh8
Читайте також: На Львівщині стартував прийом документів на овочеві дотації