Елеватор

Порт Чорноморськ провів перший в Україні аукціон з продажу послуг перевантаження

Порт Чорноморськ провів перший в Україні аукціон з продажу послуг перевантаження

Чорноморський порт успішно провів перший в Україні аукціон з продажу послуг перевантаження через Prozorro.Продажі.

Про це віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба повідомив у Телеграм.

За лот з перевантаження мінеральних добрив змагалися п’ять учасників.

«У результаті конкуренції вартість зросла зі стартових 197 грн до 220 грн за тонну, що підтверджує реальний попит ринку та ефективність прозорого механізму», – зазначив Олексій Кулеба.

За його словами, порт надасть послуги з перевантаження 50 тисяч тонн вантажів до 30 вересня 2026 року.

«Перший успішний кейс Чорноморського порту створює основу для масштабування таких механізмів на всю морську галузь», – підсумував урядовець.

Нагадаємо, порт Чорноморськ продаватиме послуги з перевантаження міндобрив через «Прозорро.Продажі».